wtorek, 10 stycznia 2012

5.Kolejna kartka z pamiętnika

'Kolejna kartka z pamiętnika'

                  Są takie wydarzenia, które - przeżyte wspólnie - muszą się zakończyć przyjaźnią
                                                           - Joanne Kathleen Rowling

1 luty 2010
Drogi Pamiętniczku!
Pamiętasz, jak ostatnio mówiłam ci o tym, że wysyłam Niallera na przesłuchanie. Udało się! Jest w programie! Nie tak jak sie spodziewaliśmy w końcu szedł tam jako solista, a stał się ‘member’, no tym... członkiem One Direction. Wiadomo, że nie wiesz kim są One Direction. To nawspanialsza piątka chłopaków, jakich żyje na tej ziemi. Czuje, ze naprawdę się zaprzyjaźnimy.Trochę ci ich opisze i sprobuje kazdego z osobna narysować. Pamiętaj o moim braku zdolności plastycznych:

Harry (Harold,Loczek,[Hazza tylko dla Liama]) Styles
16 latek o cudownych oczach, pięknym uśmiechu i świetnych loczkach na głowie. Czuły, uśmiechnięty, zabawny. Nie można mu się opszeć. Urodzony flirciarz, nie wiem czy to wada, czy zaleta... Oczarował mnie całym sobą. Od pierwszego spotkania, od pierwszego uśmiechu, ale... nawet jeśli... jeśli bylibysmy... To nadal pozostaje flirciarzem.. A to wszystko zmienia. Mam obawy co do kobieciarzy, Jase już niejednokrotnie mnie zranił, a nadal jesteśmy razem... nieszczęśliwi.


Liam (Li, Payne) Payne
17 latek o czekoladkowych oczach, miłym uśmiechu. Uprzejmy dżentelmen, z szacunkiem, rozsądny. Romantyczny. Tak wiem jak to brzmi : Grałam z dinozaurem w ręczną albo "Głuchy słyszał jak niewidomy widział jak niemowa mówił, że łysy się czesze". Ale on jest ! Jest romantyczny, kochany i ja pierdole, źle ze mną... Taki... inny jest. Waham się, poważnie się waham. Bo niby Harry jest taki słodki, ale Liam... daje mi poczuć, że byłby mój. Zawsze, na zawsze. Po prostu razem.


Louis (Lou) Tomlinson
18 lat, starszak. Zabawny, wiecznie uśmiechnięty z głową do żartów. Odczuwam wrażenie, ze w każdej sytuacji można na niego liczyć. Typowy przyjaciel z filmów :
4 : 00 a.m.
- Hej stary, jestem w więzieniu w Teksasie...
- Zaraz tam przyjadę, trzymaj się. Wolisz pączka z nadzieniem czy bez, do kawy ?
Cała definicja Louisa zawarta w jego ulubionej formie - żarcie. Związać się z nim na całe życie - w 100 % szczęście. Zazdroszcze jego dziewczynie, bo ją ma. Niestety. Oni wszyscy mogliby być moi. TYLKO moi.Zayn (Zi, Zajan) Malik
17 latek, Pakistańczyk. Typowy Bad Boy, nikt mu nie podskoczy - takie sprawa wrażenie. W rzeczywistości jest inny. Silny, milczący - fakt, ale jest bardzo nietypowy.  Z żartem, ale spokojny i zrównoważony. Ma cudowny akcent, włosy, uśmiech i oczy. Tylko wziąć, spakować w pudełko i przetrzymywać w szafie. Cudowny.Oto One Direction... moi najlepsi kumple. Biegnę, bo właśnie Nialler do mnie wpadł...Zaprosił wszystkich członków zespołu do nas, do Irlandii. Myślę, że będą tutaj za kilka godzin. 

1 komentarz:

  1. hahahahaha, no tak, tak, "tylko schowac w pudełko i przetrzymywać w szafie" fajnie fajnie, czekam na więcej :D i wpadnij do mnie, skrobnij coś - www.mazeofdreams.blog.onet.pl

    OdpowiedzUsuń