piątek, 18 maja 2012

Przepraszam...

Dziękuje za tak miłe słowa o moim opowiadaniu, moim stylu pisania. Jest też wiele zapytań o nowy rozdział. Nie chcę was zawieźć i obiecuję, że nowy rozdział pojawi się. Jednak będzie to dopiero koło czerwca, mam teraz maturę, a później muszę przygotować się na rozmowę kwalifikacyjną na studia. Kiedy tylko zrobi się trochę luźniej wracam do was. Mam wielką nadzieję, że nie stracę przez to czytelników i wrócicie tutaj równie chętnie. Jeszcze raz przepraszam. Do przeczytania ;**

10 komentarzy:

 1. Szkoda, że tak jakby zawieszasz bloga, ale się nie gniewam. W stu procentach cię rozumiem. Możesz być pewna, że uważnie będę przeglądać czy nie pojawiło się czasem coś nowego na tym blogu. Oczywiście- piszesz wspaniale i czekam na reaktywację opowiadania. : )


  http://givee-your-heart-a-break.blogspot.com/
  http://i-will-be-here-by-your-side.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Super! Już myślałam, że nigdy nie dodasz nic nowego. Wiesz jak ja na to czekam? Przerwałaś w najciekawszym momencie, ale rozumiem, że masz dużo pracy. Życzę powodzenia :)
  No i oczywiście cierpliwie czekam... ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. o dzięki bogu, że będzie nowy rozdział < 3 już się bałam :* powodzenia na maturach i rozmowie ;>

  OdpowiedzUsuń
 4. Będziesz mnie o nn informować na twitterze? c; @JulieKurekxoxo

  Linexe

  OdpowiedzUsuń
 5. Trudno musimy czekać...:-/ Jakoś przeżyje ale i tak dobrze bo się bałam że nigdy już nic nie dodasz...:) I mała prośba może mi napisać o nowym na twitterze ? Bd bardzo wdzięczna @Maddi_Anny

  OdpowiedzUsuń
 6. Supeer <3 Świetny blog ;) Zapraszam do mnie ;) http://letmeloveyouzayn.blogspot.com
  Jak się podoba to zaobserwuj będę wdzięczna ;)
  Jeśli zaobserwujesz to odpisz w komentarzu to też zaobserwuję u ciebie ;))

  OdpowiedzUsuń
 7. super mega blog
  zapraszam do siebie
  http://zawsze-there-gdzie-you.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. fajnie piszesz.. :) a mam takie pytanko, bo jak piszesz w 3 os. l.poj to czy mogłabyś pisać w 1 os. l.poj ? ale jak nie chcesz to nic na siłę.. ok ?

  OdpowiedzUsuń